مشاوره غیر حضوری

مشاوره غیر حضوری

شما قطعا در چند سال گذشته با واژه مشاوره غیر حضوری آشنا شده اید. این کار از خدمات جدید در بهترین مراکز روانشناسی می باشد. گاهی شما نیاز به انجام یک مشاوره روانشناس دارید و در حال حاضر امکان مراجعه به یک مرکز روانشناسی را ندارید، در این زمان می توانید از مشاوره غیر حضوری استفاده کنید.

مشاوره غیر حضوری

مشاوره غیر حضوری

انتخاب مرکز مشاوره غیر حضوری

برای انجام مشاوره غیر حضوری بهتر است به دنبال کلینیک روانشناسی خوب باشید که مشاوره های غیر حضوری نیز انجام دهند. روش های مختلفی برای انجام این نوع از مشاوره ها وجود دارد که در ادامه توضیح داده می شود.

مزایای مشاوره تلفنی و غیر حضوری

انجام مشاوره غیر حضوری دارای مزایای مختلفی است، از جمله :

امکان دسترسی راحت به آن

انجام این مشاوره در زمان مورد نظر شما و بدون نیاز به ماندن در ترافیک امکان پذیر است . این مسئله خود باعث بهبود شرایط بیمار و کم بودن میزان استرس در آن می شود. خارج نشدن از منزل و بدون نیاز به مراجعه به کلینیک باعث می شود که از سایر کارهای خود عقب نیافتید.

 صرفه جویی در زمان

همانطور که اشاره شد، مراجعه نکردن به مرکز روانشاسی باعث صرفه جویی در زمان نیز می شود. برای مراجعه به مرکز روانشناسی علاوه بر هزینه مشاره حضوری باید هزینه های بسیاری برای نیز برای رفت و آمد پرداخت کنید .

پرداخت هزینه ی کمتر نسبت به مشاوره ی حضوری

در این نوع مشاوره هزینه دریافتی از شما نسبت به مشاوره حضوری کمتر می باشد.

 مشاوره تلفنی نسبت به مشاوره ی حضوری می تواند قابل کنترل تر باشد

گاهی بیمار نمی تواند مشکل خود را به صورت حضوری با فردی در میان بگذارد، در این صورت انجام مشاوره غیر حضوری می تواند کمک بسیاری در این زمینه داشته باشد.

جهت دریافت مشاوره در رابطه با راههای کنترل ذهن و رهایی از نشخوارهای فکری می توانید با بهترین مرکز مشاوره در تهران شماره ۴۴۲۷۶۴۵۶ تماس حاصل نمایید.

در صورت تمایل از مشاوره آنلاین کلینیک پندارنیک  استفاده کنید .

معایب مشاوره غیر حضوری

همانند سایر فعالیت ها، انچام این امر نیز می تواند در کنار مزایای خود، معایبی نیز داشته باشد که در ادامه به طور کامل شرح داده می شود:

گاهی درمان باید حضوری باشد زیرا در برخی از موارد نیاز به انجام درمان به صورت حضوری می باشد که با انجام این روش درمان به کندی پیش می رود.

ممکن است مسائل به صورت شفاف بررسی نشوند.

عدم بررسی کل مشکل در طی یک جلسه

خدمات مشاوره غیر حضوری

در طی مشاوره غیر حضوری می توان بسیاری از مشکلات را بررسی نمود. برخی از آن ها شامل :

بررسی مشکلات تحصیلی

مشاوره خانواده در زمینه حل مشکلات نوجوانان

مشاوره روانشناسی کودکان

درمان اضطراب کودکان

درمان بدرفتاری نوجوان

درمان ناامید شدن نوجوان

رفع مشکلات کودکان طلاق

درمان بیش فعالی کودکان

و بسیاری از مشکلات دیگر که به راحتی می توان به حل آن ها غیر حضوری پرداخت.

انواع روش های مشاوره غیر حضوری

مشاوره تلفنی

در مرکز روانشناسی پندارنیک، بعد از تماس با شماره ٠٩٠٣٥٣٠٣٨٤٦ ، می توانید درخواست مشاوره تلفنی را داشته باشید . در طی این تماس باید موضوع مورد بحث خود را اطلاع دهید، سپس زمان مناسب شما و زمان خالی روانشناس کلینیک بررسی و یک زمان برای این کار اختصاص داده می شود.

مشاوره آنلاین

این روش شبیه سازی مشاوره حضوری را دارد، شما می توانید از طریق واتساپ در زمانی که تعیین شده با مشاور در ارتباط باشید، ارسال ویس، تکست، ویدئو در این مشاوره مجاز می باشد.

سایر مقالات

بهترین مرکز مشاوره در تهران

کلینیک درمان اختلالات افسردگی در تهران

بهترین کلینیک مشاوره خانواده در غرب تهران

پاسخ

یازده + 9 =

Call Now Button