مشاوره روانشناسی زناشویی

مشاوره روانشناسی زناشویی

همه رابطه ها فراز و نشیب دارد. هرچند ، گاهی اوقات ، اوضاع کمی به هم می خورد و یافتن راه حل مثبت دشوار است. این زمانی است که کمک یک مشاور زوج درمانی ماهر می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند. این که آیا شما احساس می کنید چیزهای کاملاً صحیح نیستند یا شما با مشکلات جدی روبرو هستید ، ما در اینجا هستیم تا شما را به نتیجه مثبتی گوش دهیم و از شما حمایت کنیم. این مشاوره می تواند به صورت فردی و یا در حضور زوجین انجام شود .

“مشاوره به بیمار فرصت و مکان را برای گفتگو بدون بحث و فرصت درباره جهت شنیدن احساس یکدیگر را می دهد”

در زمان های قدیم برای رفع مشکلات افراد ، بزرگتر ها تجربه و آموخته های خود را در اختیار فرزندان خود قرار می دادند، اما امروزه با توجه به اختلاف نظر بین افراد و همچنین عدم تمایل جوانان به این مسئله، این گونه مشاوره ها در مراکز روانشناسی قابل انجام می باشد .

مشاوره روانشناسی زناشویی

مشاوره روانشناسی زناشویی

انواع مشکلات زناشویی

مشکلات زناشویی دارای انواع مختلفی است، برخی از این مشکلات شامل مشکلات جنسی مشکلات عاطفی مشکلات خانوادگی و اخلاقی و رفتاری باشد که بیشترین مراجعه به روانشاس در زمینه این موارد است .

یکی از اساسی ترین مشکلات روابط زناشویی

یکی از اساسی ترین مشکلاتی که می تواند باعث ایجاد مشکل در زندگی افراد شود، مشکلات جنسی است . این مشکل گاهی می تواند زندگی افراد را نیز به خطر بیاندازد. بسیاری از افرادی که برای طلاق به دادگاه ها مراجعه می کنند دچار مشکل جنسی هستند .

عدم رضایت زوجین از رابطه جنسی مشکلی است که هر دو نفر را درگیر می کند .  گاهی نیز افراد جهت مشاوره جنسی مراجعه می کنند و می گویند که نمی دانند همسرشان از رابطه بین آن ها احساس رضایت دارد یا خیر ؟ آیا می توانند نیاز های جنسی همسر خود را در هنگام برقراری رابطه جنسی برطرف نمایند ؟ تمامی این موارد منجر به ایجاد مشکل در زندگی می شود .

اگر در این زمینه مشاوره صورت گیرد می توان تمامی مشکلات را از جانب دو طرف شنید و بهترین راه حل را برای آن ها در نظر گرفت .

عدم برقراری روابط عاطفی در زندگی زناشویی

دومین موردی که در خانواده و زندگی از اهمیت خوبی برخوردار است، مشکل در روابط عاطفی میان اعضای خانواده می باشد . این مشکلات بیشتر برای خانم ها اتفاق می افتد . در این مورد فرد به خوبی نمی تواند احساس خود را به همسر خود منتقل کند و در نتیجه مشکلات بین آن ها هر روز بیشتر می شود .

زنان در رابطه با احساسات بسیار حساس هستند و از این رو اکثر اوقات دچار مشکلات فراوانی می شوند. بنابراین بهتر است زوجین از بیان احساسات خود دریغ نکنند .

پاسخ دهی به نیاز عاطفی همسر نیز از موضوعاتی است که بسیاری از افراد را درگیر کرده است . بنابراین اگر در این زمنیه مشکل داشته باشید با مراجعه به یک مرکز روانشناسی می توانید به رفع این مشکل خود کمک نمایید .

جهت دریافت مشاوره در رابطه با راههای کنترل ذهن و رهایی از نشخوارهای فکری می توانید با بهترین مرکز مشاوره در تهران شماره ۴۴۲۷۶۴۵۶ تماس حاصل نمایید.

مرکز مشاوره پندار نیک دارای کادری مجرب و توانمند در خدمت شما عزیزان برای مشاوره در تمامی زمینه های زندگی می باشد. پیج اینستاگرام مرکز مشاوره پندارنیک

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشکلات اخلاقی و خلقی بین همسران

مشکلات بین اخلاق زوجین باعث بروز اختلافات زیادی می شود . برخی از مشکلاتی که از طرف ییک یا هر دوی آن ها ممکن است ایجاد شود،

  • بدگمانی بدبینی بیش از حد و یا حتی خوش بینی بیش از حد
  • خجالتی بودن و انزوا و عصبانیت و بد اخلاقی
  • عدم اجتماعی بودن و برقراری ارتباط مناسب در جمع ها
  • و …

اگر زوجین مشاوره قبل از ازدواج را نزد یک مرکز مشاوره خوب انجام داده باشند، در نتیجه این مشکلات بسیار کمتر رخ می دهد . زیرا شناخت کم و یا عشق ابتدای آشنایی باعث می شود برخی از موارد به چشم نیایند و به مرور مشکلات بیشتری را ایجاد کنند . هر چه شناخت قبل از ازدواج بیشتر باشد بهتر است .

حتما تا کنون این ضرب المثل را شنیده اید که ازدواج همانند هندوانه در بسته است ، اما این طرز فکر مربوط به افراد دیمی بوده و نیاز به اصلاح داد . بنابراین شناخت و مشاوره قبل از ازدواج در شرایط فعلی باعث پیشگیری از این اتفاقات می شود .

مشاوره مشکلات خانوادگی

مشکلات در تمامی زندگی ها وجود دارد ، نمی توانیم بگوییم زندگی ما بدون مشکل بوده و یا ما تنها کسی هستیم که این تعداد مشکل را در زندگی خود داریم، بنابراین در زمانی که دچار مشکل شده اید، بهتر است به یک مرکز مشاوره مراجعه نمایید .

اگر این مشکلات حل نشود، ممکن است بزرگ شود و نه تنها برای خانواده بلکه برای یک جامعه مشکل ایجاد کند. بنابراین نهایت دقت را داشته باشید تا  با ییک مراجعه کوتاه از یک مشکل بزرگ جلوگیری کنید .

امروزه به دلیل شرایط بغرنج فرهنگی و اجتماعی و اوضاع نامناسب مالی و اقتصادی افراد خانواده و اینکه آنها نمی توانند زمان مناسبی را برای گفتگو با یکدیگر داشته باشند و به نوعی با کمبود زمان مواجه هستند.

انواع مشاوره روابط زناشویی

برای انجام مشاوره روابط زناشویی بهتر، مرکز پندارنیک روش های مختلفی را در این راستا در نظر گرفته است . برخی از روش ها شامل

مشاوره حضوری برای مشاوره روابط زناشویی

همانند بسیاری از افراد برای انجام این مشاوره به صورت فردی و یا با حضور همسر خود می توانید با شماره مرکز پندارنیک تماس حاصل نمایید و با دریافت نوبت در زمان مشخص شده مراجعه کنید . مدت زمان مشاوره شما با توجه به مشکل به شما اطلاع داده می شود  . در زمان مراجعه بهتر است تمامی احساس و مشکلات خود را به راحتی بیان نمایید و بدون خجالت تمامی نکات را اطلاع دهید تا روانشناس شما بهترین روش را برای حل مشکل شما استفاده کند .

مشاوره تفنی برای مشاوره آنلاین روانشاسی روابط زناشویی

با توجه به دغدغه ها در کار و زندگی افراد، گاهی مراجعه حضوری برای افراد امکان پذیر نمی باشد و نیاز به مراجعه غیر حضوری دارند . در مرکز مشاوره پندارنیک این مورد نیز قابل انجام است . در ادامه توضیح کوتاهی در این زمینه بیان می گردد.

گاهی شما تمایل به برقراری ارتباط با مشاوره خود به صورت ویدئو کال و یا چت در یک محیط دارید تا بدون استرس مشاوره خود را دریافت نمایید . در این صورت ابتدا شماره تماس گرفته تا زمان انجام این مشاوره برای شما تعیین گردد و سپس با مراجعه به لینک زیر می توانید در واتساپ به راحتی مشاوره خود را انجام دهید .

سایر مقالات

بهترین مرکز مشاوره در تهران

بهترین کلینیک مشاوره خانواده در غرب تهران

مشاوره تلفنی برای خیانت زناشویی

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره غیر حضوری روانشاسی

پاسخ

یک + 6 =

Call Now Button