مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

مشکلات جنسی، یکی از دغدغه های مهم می باشد که بسیاری از زندگی ها را تحت شعاع خود قرار داده است . بسیاری از افراد نمی دانند که مشکلات خود را به چه روشی باید برطرف نمایند. عدم داشتن رابطه جنسی مناسب در زندگی باعث بروز بسیاری از مشکلات می شود. برای رفع مشکلات جنسی می توان به یک کلینیک روانشاسی خوب مراجعه کرده و از آن ها در زمینه مشاوره جنسی کمک گرفت.

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

مشکلات جنسی در روابط زناشویی

یکی از مهم ترین مواردی که باعث ایجاد ثبات در زندگی تمام افراد می شود، داشتن رابطه جنسی مناسب با همسر می باشد. رابطه جنسیئ علاوه بر ایجاد محیط مناسب منجر به آرامش روحی در افراد می گردد. جالب است بدانید که عدم پاسخ مناسب به نیاز جنسی، مشکلات بسیاری همچون بدخلقی، پرخاشگری، خیانت و … را ایجاد می نمایند.

وجود مشکلات در زمینه رابطه جنسی و زناشویی باید به دقت بررسی شود  و به رفع آن پرداخته شود . زیرا در صورت عدم پاسخ دهی مناسب، گاهی باعث طلاق در افراد می گردد.

داشتن اختلاف در زمینه مسائل جنسی در تمام رابطه ممکن است وجود داشته باشد. غالبا این مشکلات به دلیل عدم آگاهی مردم نسبت به برخی از مسائل می باشد. به منظور پیشگیری از بروز اختلافات شدید می توان به یک مرکز مشاروه مراجعه نمود تا به راحتی این مشکلات رفع گردد.

مشاوره جنسی زنان

استفاده از مشاوره جنسی باعث رفع مشکلات زیر می شود:

برخی از زنان تصوراتی از داشتن رابطه جنسی دارند که باعث آزار در آن ها می شود . برخی از رابطه جنسی تصوراتی مانند  تجاوز، آسیب های جنسی، سوء استفاده جنسی و … دارند. گاهی هم علت اصلی مشکلات از نظر آن ها مشخص نمی باشد. با انجام یک جلسه مشاوره تمام موارد بررسی شده و علت وجود مشکل مشخص می گردد.

با استفاده از مشاوره جنسی باید باوز های غلط در میان آن ها را به طور کامل رفع نمود، زوج درمانی نیز در این مرحله می تواند کمک نماید.

انجام جلسات مشاوره جنسی

انجام مشاوره جنسی، همانند سایر مشاوره های روانشناسی صورت می گیرد. در طی آن در زمینه مشکلات به روش های مختلف صحبت می شود. اصولا راه های مقابله با مشکلات را می توان در این جلسات به مراجعه کنندگان آموزش داد.

در طی این جلسات، روانشناس به بررسی و بهبود روابط بین زوج ها می پردازد. این جلسات تا زمانی که به نتیجه مطلوب دسترسی نداشته باشند، ادامه پیدا می کند. بعد از این جلسات می توان مشکلات بین زوج خها را برطرف نمود.

مراجعه به مرکز مشاوره خوب می تواند در روند درمانی شما تاثیر بسیاری داشته باشد. شما می توانید برای بررسی مشکلات خود به یک مرکز روانشناسی مراجعه نمایید .

جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره ۴۴۲۷۶۴۵۶ تماس حاصل نمایید.

پیج اینستاگرام مرکز مشاوره پندارنیک

آدرس : ستارخان، نرسیده به خیابان خسرو شمالی، خیابان دفتر، ساختمان شماره ۵۵۵، پلاک ۱۷، طبقه۳، واحد۷

نتیجه گیری

درمان مشکلات جنسی به کمک روانشناس یک انتخاب بسیار مناسب می باشد. اگر به درمان این مشکلا پرداخته نشود، آسیب های بسیاری در زندگی ایجاد می کند. در زمان مناسب می توانید به روانشناس خوب جهت مشاوره جنسی مراجعه نمایید.

سایر مقالات

بهترین مرکز مشاوره در تهران

کلینیک درمان اختلالات افسردگی در تهران

کلینیک درمان اختلالات افسردگی در تهران

 

 

2 thoughts on “مشاوره جنسی

 1. yk_17@yahoo.com - آبان ۴, ۱۳۹۸ در ۹:۲۴ ق.ظ

  سلام مجدد چشم دوباره تایپ میکنم

  خسته نباشید ببخشید یکم طولانی خواهد بود
  با اجازه یکم از خودم بگم تا راهنمایم کنید هر سوالی هم بود بپرستید تا بگم ! اولین بارمه مشاوره میگیرم شاید نمیدونم چطور باید مطرح کنم ببخشید

  بنده پسری ۲۷ ساله و تاحدودی مقید به دین واعتقادات هستم تقریبا میشه گفت مذهبی ام اهل نماز اول وقت و روزه و قرآن و… تا به حال با هیچ دختری نه دوست بودم نه رابطه جنسی داشتم نه هیچی … لیسانس مهندسی پزشکی دارم و لیسانس حقوق هم دارم ! هر دو رشته با معدل ۱۸ و دارم ارشد میخونم اما فعلا شغلی پیدا نکردم و قرآن هم تمرین میکنم(هرچند استخدامی امسال شرکت کردم وتوکل بر خدا انشالله هرچه صلاح باشه همون میشه…دنبال کار و شغل هستم) وبرای آزمون قضاوت و وکالت هم آماده میشم برای سال ۹۹ انشالله…..
  من فعلا شرایط ازدواج ندارم (نه کار نه پول هیچی) اما معذرت میخوام فشار زیادی تحمل میکنم دیگه برام خیلی سخت شده تحمل کردن نیاز جنسی…. طوری که به درسم لطمه میزنه و تمرکز قبلی ام را ندارم تا بتونم خوب درس بخونم و یا قرآن را تقلید و تمرین کنم و…بازدهی قبلی را ندارم
  دوس دارم ازدواج کنم اما شرایط اشو ندارم تو را خدا راهنمایم کنید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه چقدر با روزه مستحبی و قرآن خودم را پاک دامن نگه دارم والله جز دانشگاه و جلسه قرآن و دارالقران هیچ جا نمیرم حتی به خیابان و بازار و داخل شهر واجب نباشه نمیرم تا تحریک نشم تو خیابان …اهل فیلم های مستهجن هم نیستم کلا پسر سالم و پاکی هستم و اهل خود ارضایی هم نیستم اما ببخشید نیاز جنسی فطری و ذاتی هست تحملش هم واقعا سخته شما لطفا راهنمایم کنید چیکارکنم؟؟؟؟؟توان مالی و شرایط ازدواج ندارم
  تورا خدا کمکم کنید درس و قرآنم داره عقب میفته پیشرفت چندانی ندارم خیلی تمرکز میخواد!!!

  سوال دوم ام این هست که ببخشید من هیچ چیزی تحریک کننده نمیبینم(نه فیلم نه عکس نه سایت نه خودارضایی نه خیابان رفتن الکی و….با نامحرم هم به هیچ وجه در ارتباط نیستم و همیشه چشمم را هم نگه میدارم)اما روم سیاه معمولا ۳ هفته یکبار یا ماهی یک بار تو خواب جنب میشم!البته بعضی وقت ها هم ۲ هفته یک بار میشه اما معمولا ماهی یک بار اینا هست !!! سوالم این هست که چرا جنب میشم نه خواب…میبینم نه روز چیز تحریک کننده !!!پس چرا باید جنب بشم؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه این طور مورد چیز نرمالی هست یا نه ؟؟؟اگر چیز نرمالی هست همون مدت که جنب میشم نرماله یا مشکل دارم؟؟؟؟ راهی هست که تو خواب جنب نشم؟؟؟؟

  سوال سوم ام هم این هست که من شرایط ازدواج دائم ندارم بنظرتون اگه به فکر ازدواج موقت بیفتم راه کار خوبیه یا نه برای آینده ازدواجم بد میشه؟ یا نیازجنسیم تشدیدتر هم میشه؟؟؟
  من تو شهر دیگری جز شهرستان خودمان دانشجو بودم و الان ۳ ماه اومدم ولایت خودمان ! و تو همسایگی مان یه خانم بیوه(حدود۵۰ ساله) هست خانمی مومن و اهل نماز و هئیت قران
  فرزندانش هم ازدواج کردن و یک پسرش با عروس اش در طبقه بالای خونش ساکن هستن و ایشون هم طبقه پایین مجزا زندگی میکنن! بنظرتون میشه با ایشون ازدواج موقت شرعی و قانونی و محضری بکنم؟؟؟(خودم حقوق خوندم شرایط اش را واقف هستم)؟؟؟
  خودم اصلا تمایل به ازدواج موقت ندارم اما واقعا تو فشارم و سخت تحمل میکنم تا به گناه نیفتم آخه چقدر با نماز و روزه مستحبی و قرآن گوش دادن خودم را سالم نگه داشته باشم والله بعضی وقت های شده ۶۰ روز هم پشت سر روزه بودم تا نیازم کمی فروکش کنند….این همه روزه ضعیف هم میکنه و به درسم هم لطمه میزنه به قرآنم هم همین طور گلم خشک میشه نمیتونم قرآن خوب تمرین کنم به خدا ماندم چیکار کنم شما راه چاره به من نشان بدهید؟؟؟؟
  سوال اصلیم مورد اول و دوم بود دوس ندارم ازدواج موقت را این همه پاک بودم حیفه و ارزش من بیشتر از این حرف هاست و با یک دختر مومننه دلم میخواد ازدواج کنم نه با یه بیوه
  شما بگید راه چاره من چی هست ممنون خدا خیرتون بدهد

  پاسخ
  • pendarenik - آبان ۸, ۱۳۹۸ در ۱:۲۱ ب.ظ

   سلام وقت بخیر
   شمات نیاز به پاسخ چند سوال توسط روانشاس کلینیک دارید، اگر امکان مراجعه حضوری به کلینیک را ندارید، بهتر است از مشاوره غیر حضوری استفاده کنید تا مشکل شما به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ

پاسخ

دوازده − یازده =

Call Now Button