بهترین مرکز مشاوره در تهران

بهترین مرکز مشاوره در تهران

به طور کلی مشورت کردن  و مشاوره گرفتن از افراد با تجربه و عاقل از گذشته تاکنون، در تمام نسل ها و دوره های زندگی بشر امری مهم وضروری بوده است تا افراد کم تجربه تر بتوانند در زمینه های مختلفی از زندگی خود تصمیم بهتری بگیرند.

فایده مراجعه به مراکز مشاوره

افرادی که در مشورت کردن با افراد خانواده و دوستان خود سردرگم می شوند و نمی توانند مشکلات خود را حل کرده وبه نتیجه مطلوبی برسانند، یا فرد قابل اطمینانی برای در میان گذاشتن مسائل و مشکلات شخصی خود نمی یابند، به مراکز مشاوره مراجعه می کنند تا بتوانند با اطمینان کامل از حفظ حریم شخصی وخانودگی خود به نتایج رضایت بخش ومطلوبی برسند.

در دنیای امروز مسائل و مشکلات زیادی وجود دارد مراجعه به روانشناس و یک امری ضروری می باشد که در بدبینانه ترین حالت می توان گفت اگر برای فرد سودی نداشته باشد ضرری هم نخواهد داشت.

اهمیت مراجعه به مراکز مشاوره

هر فردی در مقاطعی از زندگی خود دچار مشکلاتی می شود وممکن است در بین دو راهی و چند راهی هایی قرار بگیرد، درچنین مواقعی قبل از اینکه دچار سردرگمی های بیشتری شود ودست به کارهایی بزند که مشکلات جدی تری گریبان گیرش شود که عواقب آن تا سالهای زیادی قابل جبران نباشد، بهتر است حتما مورد مشاوره و راهنمایی صحیح و کارآمد قراربگیرد.

مشکلات خانوادگی، زناشویی،شغلی، تحصیلی، اجتماعی و اقتصادی در زندگی هر کسی بوجود می آید که اگر ریشه یابی نشود ممکن است به مشکلات بزرگتری تبدیل شده و حتی در برخی موارد غیر قابل جبران باشد. شما می توانید برای بررسی و حل مشکلات خود و دریافت راه حل های صحیح علمی  با مشاوران متخصص و با تجربه مشورت نمایید تا بتوانید راهکار های مناسب تری برای حل مشکل خود دریافت کنید.

جهت دریافت مشاوره می توانید با مرکز مشاوره پندارنیک شماره ۴۴۲۷۶۴۵۶ تماس حاصل نمایید.

پیج اینستاگرام مرکز مشاوره پندارنیک

آدرس : ستارخان ، نرسیده به خیابان خسرو شمالی، خیابان دفتر، ساختمان شماره ۵۵۵، پلاک ۱۷، طبقه۳، واحد۷

از جمله خدماتی که مرکزمشاوره پندارنیک خدمت شما عزیزان ارائه میکند می توان به موارد زیراشاره کرد:

  • مشاوره تحصیلی

بسیاری از افراد در زمینه درسی خود نمی توانند برنامه ریزی صحیح داشته باشند انگونه که انتظار می رود نمیتوانند موفق باشند.مشاوره تحصیلی اهمیت مهمی در آینده ان ها  دارد.

  • استرس واختلالات اضطرابی

ممکن است فرد در شرایطی حساس دچار استرس واضطراب شده وبه طورغیرارادی ذهن فرد درگیر مسائل وافکار منفی و یا خاطرات بد می شود.در مرکز مشاوره روش های کاهش اضطراب و تمرکزبر روی افکار و… به فرد آموزش داده می شود.

اختلالات خواب دارای انواع مختلفی می باشد و ریشه در مسائل مختلف در زندگی هر فرد دارد. برای درمان و ریشه یابی مشکلات ناشی از خواب می توانید به مراکز مشاوره مراجعه نمایید.

عدم رضایت در رابطه جنسی ممکن است موجب مشکلات زیان باری برای خودفرد، وشریک زندگی فرد و حتی اجتماع ایجاد کند.می توان گفت که اختلالات جنسی دلایل و عواملی خاصی دارد که در هر فرد متفاوت است که لازم است حتما در اینباره با مشاوره در میان گذاشته شود تا هرچه سریعتر راه حلی برای این مشکل یافته شود.

  • اختلالات خلقی و افسردگی

هر فردی در طول عمر خود حداقل یک بار دچار اختلالات خلقی و افسردگی می شود که دلایل مختلفی دارد گاهی اوقات اگر ریشه یابی و حل نشود در شخصیت و زندگی فرد اثرات مخربی خواهد گذاشت.

یکی از نکات بسیار مهم در شروع زندگی مشترک هر فرد،مشاوره قبل از ازدواج به منظور کمک به افراد در انتخاب زوج مناسب است تا از ازدواجهای ناموفق پیشگیری شود، متاسفانه بسیاری از جوانان این موضوع را نادیده می گیرند و ممکن است مشکلات زیان باری در زندگی آنها به وجود بیاید که حتی موجب شکست آنها در زندگی مشترک شود.

  • مشاوره طلاق

تصمیم گیری در اقدام به طلاق مانند تصمیم گیری در ازدواج در زوج ها، از اهمیت ویژه ای برخوردار است وتاثیر زیادی در سرنوشت هر فرد دارد. لازم است قبل از این تصمیم مهم حتما مشکل خود را با مشاوره ای مجرب در میان بگذارند تا  بتوانند به راه حلی صحیح برسند.

  • مشاوره کودک ونوجوان

دوره های کودکی و بخصوص دوره نوجوانی از دوره های حساس ومهمی می باشد، که والدین باید شناخت صحیحی از خصوصیات و رفتارها و تغییرات آنها داشته باشند تا بتوانند اطلاعات و آموزش های لازم را به فرزندان خود بدهند.توصیه می شود برای داشتن اطلاعات بیشتر با مشاورین مختص به این حوزه مشورت نمایند.

اگر با مشکلات زناشویی مواجه هستید و زندگی شما دچار کشکش هایی شده وراه حلی صحیح  برای اختلافات خود پیدا نمی کنید می توانید این اختلافات را از طریق زوج درمانی برطرف کنید تا بتوانید با آرامش بیشتر به زندگی  زناشویی خود دوام ببخشید.

  • مشاوره ترک اعتیاد

اولین و مهم ترین پروسه نجات یافتن از منجلاب اعتیاد مشاوره ترک اعتیاد می باشد تا با شناخت ودرکی صحیح تخت درمان قرار بگیرند.

سایر مقالات

بهترین مرکز مشاوره در تهران

کلینیک درمان اختلالات افسردگی در تهران

بهترین کلینیک مشاوره قبل از ازدواج در تهران

پاسخ

سه × 2 =

Call Now Button