با خیانت همسر چه کنیم ؟

با خیانت همسر چه کنیم ؟

ممکن است هر کدام از شما در زندگی خود خیانت را تجربه کرده باشد یا آن را تجربه کنید اکثر افراد پس از تجربه کردن خیانت از سوی همسر خود دچار افسردگی ، نداشتن تمرکز و پریشانی و…. شوند اما نکته ی مهم اینجاست زمانی که از این شوک بزرگ بیرون آمدید چه باید بکنید این سوالی است که همه ی افرادی که خیانت همسر را تجربه کرده اند از خود میپرسند و میگویند چگونه با خیانت همسر کنار بیاییم قطعا در موضوع خیانت شما میتوانید کمک بزرگی از مشاور خود دریافت کنید اما باید به این نکته توجه کنید که مشاور شما باید مهارت کافی را داشته باشد کلینیک روان شناسی پندار نیک برای شما تاثیر مشاوره در برخورد با همسر را توضیح میدهد

در این مقاله میخوانید

  • چگونه با همسر خیانت کار خود برخورد کنم
  • مشاوره برای خیانت همسر
  • تاثیر مشاوره در برخورد با خیانت همسر
مشاوره خیانت همسر

مشاوره خیانت همسر

برخورد با خیانت همسر

توجه داشته باشید شما برای تصمیم گیری به زمان نیاز دارید و فکر کردن همینطور بدانید فکر کردن و تصمیم گرفتن در عصبانیت ممکن نیست پس برای مدتی هرچند کوتاه از همسر خود فاصله بگیرید این فاصله میتواند شما ترک کردن مدتی یکی از زوجین یا اینکه هرکدام در یک اتاق جداگانه بخوابند میشود و از حرف های که هنوز از آن مطمعن نیستید مانند طلاق بپرهیزید .

سعی نکنید رفتار زشت همسر خود را با همان کار تلافی کنید زیرا اینکار نه تنها به شما احساس خوبی نمیدهد بلکه باعث میشود احساس بدی نسبت خودتان هم پیدا کنید شما در این مرحله نیاز بسیار زیادی به جلسات مشاوره پس توصیه میشود جلسات خود را شروع کرده و آن را به وقفه نندازید.

جهت دریافت مشاوره در رابطه با راههای کنترل ذهن و رهایی از نشخوارهای فکری می توانید با بهترین مرکز مشاوره در تهران شماره ۴۴۲۷۶۴۵۶ تماس حاصل نمایید.

مرکز مشاوره پندار نیک دارای کادری مجرب و توانمند در خدمت شما عزیزان برای مشاوره در تمامی زمینه های زندگی می باشد. پیج اینستاگرام مرکز مشاوره پندارنیک

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره برای خیانت همسر

به شما توصیه میشود به دور از هرگونه ارتباطی با همسر به خود و همسرتان زمان برای فکر کردن بدهید و بگزارید همسرتان به اشتباهش فکر کند همینطور به خودتان فرصت بخشیدن بدهید شما بعد فهمیدن خیانت ممکن است دوچار بی اشتهایی تهو و مشکلات جسمی دیگری شوید پس توصیه می‌شود از جسم خود مراقبت کنید زیرا بدون جسم سالم قادر به فکر کردن درست نیستید . به هیچ عنوان اجازه ندهید کودکانتان از این قضیه اطلاع پیدا کنند زیرا ضربه روحی بزرگی به آنها وارد میشود کودکان خود را فقط در صورت طلاق گرفتن در جریان قرار دهید به خود و شریک زندگیتان زمان بدهید .

تاثیر مشاوره در برخورد با خیانت همسر

مشاور با استفاده از اصول روانشناسی همه جنبه های که ممکن است باعث خیانت همسر شود را مورد برسی قرار میدهد و به شما کمک میکند تمام جوانب را ببینید و در انتخاب روش درست برای از بین بردن مشکل شما را راهنمایی میکند شما با انجام مشاوره مقدار زیادی میتوانید رابطه خود را ترمیم کنید مشاوره ی خیانت تنها برای بعد از خیانت نیست شما با انجام مشاوره میتوانید از وقوع آن جلوگیری کنید تنها کافیست هروقت احساس کردید زندگی مشترکتان دوچار مشکل شده و مانند سابق نیست به مشاور مراجعه کنید پیشگیری بهتر از درمان است.

سایر مقالات

بهترین مرکز مشاوره در تهران

بهترین کلینیک مشاوره خانواده در غرب تهران

مشاوره تلفنی برای خیانت زناشویی

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره غیر حضوری روانشاسی

پاسخ

پنج × 2 =

Call Now Button